Informace o mně

Odjakživa mě bytostně přitahovala aplikovaná psychologie, vlivy emocí a myšlenek na zdraví a pohodu člověka. Vždy jsem šel pod povrch věcí a chtěl pochopit tajemné principy životních a vesmírných zákonů. Zabýval jsem se astrologií, numerologií, kabalou, reiki, prací s čakrami a aurou. Na přístupu lékařů i psychologů mi však vždycky chyběl duchovní přesah – holistický přístup k člověku, jako k bio-psycho-socio-spirituální bytosti. Přesto, nebo právě pro to jsem chtěl lépe porozumět vědeckému přístupu a získat přehled z oboru, ve kterém vnímám největší potenciál, jak se skutečně přiblížit k člověku.

Psychologii jsem vystudoval na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Dále jsem na stejné škole absolvoval sociologii, veřejnou politiku a lidské zdroje se zaměřením na personální řízení a rozvoj organizace.

Psychosomatikou, vlivem emocí na zdraví a holistickým přístupem k člověku se zabývám přes 20 let. Tehdy jsem poprvé zažil úspěch ve vyléčení vlastního chronického problému s migrénami pomocí změny vlastních vzorců myšlení a chování.

Více informací na stránce www.psychology.cool

Jsem členem následujících organizací, díky kterým čerpám nejaktuálnější informace a podnětné inspirace z oboru:

  • Českomoravská psychologická společnost (https://cmpsy.cz/?page=onas)
  • Pracovní skupina pro pozitivní psychologii (https://www.pozitivni-psychologie.cz)
  • Sekce pozitivní psychologie při ČMPS
  • Česká společnost psychosomatické medicíny při České Lékařské Společnosti (https://www.psychosomatika-cls.cz/)

 

 

 

 

Kontaktujte mě